Mustafa Hoca
 
Hakkımızda

Merhaba ben Mustafa Hoca matematikbitmiştir.com sitesinin sahibiyim

Bu yazımızı sonuna kadar okumanız, derslerin nasıl işleneceği zaman ve ücret ile ilgili sorularınıza cevap oluşturacaktır.

Ben Mustafa Hoca yaklaşık 19 yıldır matematik özel ders vermekteyim. Bu sürenin yaklaşık 5 yılı Milli Eğitimde geçti. 2014’ten beridir sadece özel ders vermekteyim. Ayrıca 120 saat eğitim alarak öğrenci koçluğu sertifikasında da sahibim. Yani öğrencilere matematik özel ders yanında eğitim koçluğu da yapmaktayım. Tüm bunların yanı sıra, Mustafa Hoca evli ve iki çocuk babasıdır.

Derslerimizi öğrenci evinde ya da online olarak yapabilmekteyiz. Öğrenci evinde sadece Bakırköy halkalı, güneşli ve şişli taraflarında dersler vermekteyim. Ancak yine de bilgi alabilirsiniz.

Online olarak 7 yıldır profesyonel olarak hizmet veriyoruz. 30 dakikalık ücretsiz deneme dersi açarak nasıl ders anlattığımı görebilirsiniz. Bizlerden ders almış öğrencilerin yorumlarına bu sitenin referanslarım bölümünden ulaşabilirsiniz. Referanslarım kısmı noktası virgülüne dahi dokunulmadan yayınlanmıştır. Ayrıca benden ders almış öğrenci ve velilerin iletişim numaralarını verebilirim ve onlarla da görüşebilirsiniz.

Yüz yüze öğrenci evinde ya da online olarak 1 ders 60 dakikadır. 60 Dakika öğrencinin derse hakimiyeti açısından en iyi süredir.

Özel derslerimizi, LGS-DGS-ALES-KPSS-YÖS-TYT-İlkokul okula takviye Ortaokul okula takviye ve Lise okula takviye dersler vermekteyiz. Ayrıca, bizler ekip olarak çalışmaktayız. Ekibimizde Alanında uzman başka matematik hocalarımızda vardır. Ayrıca diğer derslerden destek almak isterseniz yine diğer derslerden de uzman hocalarımız ekibimizde mevcuttur. Dersleri Mustafa hocadan almak isterseniz ücretleri, Ana sayfadan sayfayı aşağı kaydırarak bulabilirsiniz. Diğer matematik hocalarımızdan ders almak isterseniz bu dersler daha indirimlidir. Ayrıca LGS-DGS-ALES ve KPSS gibi sınavlar için 5 kişilik öğrenci grubu oluşturduk ve sadece matematik dersi verilmekte olup toplamda 25 ders olarak haftada bir ders olarak yapılacaktır ve ücreti aylık 600TL’dir. Grup dersler, Mustafa Hoca ve diğer matematik hocalarımız tarafından verilmektedir.

İddia ediyoruz bu yöntemi ilk defa duydum dediğiniz zamanlar olacaktır. Daha ilk derste farkı göreceksiniz. Ve ivmeniz zamanla artacaktır. Yeter ki zamanında başlayalım ve düzenli olarak devam edelim. Burası çok önemli. Çünkü sınava 1 ay kala ve temel matematiğiniz de zayıfsa bu işte başarılı olamayız. Bir sınava düzenli olarak en az 6-9 ay gibi bir zaman da hazırlanmak gereklidir.

Bizler başka siteler gibi %100 garanti vermemekteyiz. Çünkü öğrenci ile hiç ders yapmadan, Öğrenciyi tanımadan böyle sözler vermenin doğru olmadığını düşünmekteyim. Böyle sözler veren hocalardan da uzak durmanızı size tavsiye ederim.

Ayrıca şunu da belirtmek isterim; ben dahil ekibimizden hiç kimse online sınavlara sizler için girmemekte ve sınavlarda sizlere kopya vermemektedir. Lütfen bu konuda bizimle iletişime geçmeyin.

Sizlere kendimi tanıştırmaktan çok memnunum. Sizlerde Whatsapp’tan ya da arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Öğrencilerimden…

“Öğrenciler beni ders için aradıklarında genelde şu sorularla karşılaşmaktayım: “ Hocam matematiği bir türlü anlayamadım, neler yapacağımı bilmiyorum, okulda ya da dershanede hocayı çok iyi anlıyorum fakat eve geldiğimde bir türlü olmuyor! Ben anladım benim matematik zekâm yok …” Durun durun, endişe etmeyin! Hepimizin matematik zekâsı vardır Yüce Yaradan bütün dünyayı ve beynimizi denklem üzerine kurmuştur. Yani siz isteseniz de istemeseniz de matematik hayatınızda hep olacaktır ve sürekli karşınıza çıkacaktır.

“Peki, hocam dedikleriniz doğru da ben ne yapacağım da bu iş olacak!” Öncelikle sabır edeceksiniz! Matematik öğrenmek bir süreçtir. Öyle bir gece öncesinden ezberleyeyim ya da sınava 1 ay kala her gün özel ders alayım gibi bir süreç değildir. Şöyle düşünün: Bir futbol okulunda olduğunuzu düşünün, ve antrenör size her gün 2 km koşmanızı söyledi, siz; hocam ben her gün 2 km değil de bugün geleyim 7 koşayım, yarın da geleyim 7 koşayım, diğer günler gelmeme gerek kalmaz diyebilir misiniz? İşte matematik de böyledir, her gün vakit ayıracaksınız.

Gelin birlikte neler yapabileceğimizi konuşalım. Mustafa Hoca Kimdir? Neler yapar yöntemleri nelerdir? Her öğrenciye farklı öğretim modeli ile nasıl başaracağınızı konuşalım. Uzmanlığım matematik üzerine özel ders vermek olduğu için ÖSYM’nin yaptığı her sınav hakkında yeterli ve detaylı bilgim vardır. Gönülden matematik öğrenmek isteyen her öğrenciye kapım açıktır!”

Ana Sayfa
Ücretler
YouTube
Referanslarımız
0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz BoşMağazaya Geri Dön