[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Şartlar ve Koşullar

Hizmet Sözleşmesi

www.matematikbitmistir.com sitesinden satın alınmış herhangi bir ürüne ilişkin önemli bilgiler içeren hususları bütünüyle anlamış ve tamamını ayrılmaz bir bütün olarak kabul etmiş sayılırsınız.

Herhangi bir paket satın almadan önce önce lütfen işbu Hizmet Sözleşmesi’ni dikkatle okuyunuz ve Hizmet Sözleşmesi’nin içerdiği tüm maddeleri ve hükümleri onaylamıyorsanız satın alma sürecini tamamlamayınız. Herhangi bir paketin satın alınma esnasında, bu metni okuduğunuzu ifade eden bir bölümle karşılaşacaksınız, bu kısmı işaretlemeniz aşağıdaki maddelerin tamamını kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

TARAFLAR VE KONU

 1. İşbu Hizmet Sözleşmesi, Satıcı olarak www.matematikbitmistir.com alan adında ve alt alan adlarında yayın yapan İnternet Sitesi’nde Ürünler’i satışa sunan kişiler için geçerlidir.
 2. www.matematikbitmistir.com sitesinin sahibi “Merkez mahallesi 676. sokak No:25 Daire:6 Bağcılar, İstanbul” adresinde yerleşik olan LNE Eğitim Danışmanlık Mustafa Topal (Bundan böyle kısaca “Mustafa Topal” olarak anılacaktır.) adlı şahıs işletmesidir. İnternet Sitesi’nde sunulan ve işbu Hizmet Sözleşmesi’nde belirtilen Hizmetler, Mustafa Topal tarafından sağlanmaktadır. Mustafa Topal, İnternet Sitesi’nde yer alan veya alacak olan bilgileri, formları, her neviden içeriği ve işbu Hizmet Sözleşmesi’ni dilediği zaman, ayrıca herhangi bir bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar.
 3. Mustafa Topal, işbu Hizmet Sözleşmesi’nde belirtilen koşulları her zaman ve herhangi bir ihbarda veya bildirimde bulunmadan değiştirebilir. Bu değişiklikler, İnternet Sitesi’nde Hizmet Sözleşmesi, Üyeler’in tek taraflı beyanı ile değiştirilemez.

GENEL HÜKÜMLER

İşbu Hizmet Sözleşmesi; İnternet Sitesi’nin yaratıcısı ve İnternet Sitesi’nin her türlü fikri ve sınaî mülkiyet hakkı sahibi olan ve Mustafa Topal ile İnternet Sitesi’nin Hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişiler arasında geçerli olup İnternet Sitesinden herhangi bir ürün satın almak için için gereken hüküm ve şartları belirlemektedir.

 • İşbu Hizmet Sözleşmesi’ni kabul etmekle;
 • Gerçek kişi Üyeler 18 yaşından büyük olduklarını ve sözleşme yapmak için gereken fiil ehliyetine sahip olduklarını, peşinen kabul ve beyan ederler. Ayrıca Hizmet Sözleşmesi’ni kabul ederek İnternet Sitesi’nde sağlanan Hizmetleri kullanmaya, İnternet Sitesi’ne giriş yapmaya yetkili olduğunu, Hizmet seçiminde ve kullanımında ve İnternet Sitesi’ne girişinde her türlü sorumluluğu üstlendiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

ÜRÜN SATIŞINA İLİŞKİN KURALLAR VE CAYMA HAKKI

 1. Alıcı; ders paketlerini satın aldığı tarihten itibaren 14 (on dört) gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin verilen hizmeti reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Tüketicinin cayma bildiriminin Satıcı’ya ulaştığı tarihten itibaren 10 (on) gün içinde ürün bedeli Alıcı’ya iade edilir. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar Satıcı’ya aittir. Bu masraflar ürün satın alındıktan, cayma hakkının kullanıldığı tarihe kadar yapılan ders ücretlerini kapsamaktadır. Cayma hakkının kullanıldığı tarihte bir dersin indirimsiz ücreti ne kadar ise ve o tarihe kadar kaç ders yapıldı ise o ücret satın alınan paket ücretinden düşülür ve alıcıya iade gerçekleştirilir.
 2. Alıcı kaç paketlik ders aldıysa, satıcı mücbir sebepler harici karşılıklı anlaşma tarihleri arasında bu hizmeti vermekle yükümlüdür. Paket satın alındıktan sonra satıcıdan kaynaklı bir problem oluşması durumunda bir dersin indirimsiz ücreti ne kadar ise ve o zamana kadar kaç ders yapıldı ise o ücret paket ücretinden düşülür ve alıcıya iade gerçekleştirilir.
 3. Satıcı tüm yükümlülüklerini yerine getirirken eğer alıcıdan kaynaklı (Yangın, Sel, Deprem, Ağır hastalık, terör, ayaklanma, durumlarında bu durumlar belgelendiği taktirde)herhangi cayma söz konusu olduğunda, bir dersin indirimsiz ücreti ne kadar ise ve o zamana kadar kaç ders yapıldı ise o ücret paket ücretinden düşülür ve alıcıya 30 gün içerisinde iade gerçekleştirilir.
 4. Satıcı tüm yükümlülüklerini yerine getirirken alıcı herhangi mücbir sebep göstermeksizin caydığı taktirde, satıcı alıcıya hiçbir iade gerçekleştirmez.
 5. Kredi kartıyla ödeme yapılması durumunda herhangi bir uyumsuzluk çıktığı taktirde satıcı alıcıya nakit iade yapmaz. Hangi kartla ödeme yapılmışsa iade o karta iade gerçekleştirilir.
 6. Alıcı özel ders paketleri dışında Uzaktan Eğitim satın almışsa da yukarıdaki maddeler geçerlidir.

UZAKTAN EĞİTİM SATIN ALANLARIN YASAKLAR VE SORUMLULUK HALİ

Herhangi bir ürün satın alan kimseler, Hizmetler’i hukuka ve yürürlükteki mevzuata uygun bir şekilde kullanmayı kabul ve taahhüt ederler. Bu kimseler, İnternet Sitesi kapsamındaki Hizmetleri kullanırken yapacakları her işlem ve eylemdeki hukuki ve cezai sorumluluktan bizzat sorumludurlar.

 1. Herhangi bir ürün satın alan kimseler, İnternet Sitesi yer alan içerikleri çoğaltmayacağını, kopyalamayacağını, dağıtmayacağını, işlemeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla Mustafa Topal ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder. Yukarıda belirtilen sınırlamaları aşan veya ihlal eden İçerik’i İnternet Sitesi’ne herhangi bir şekilde ekleyen kimselere devlet, yargı makamları veya hak sahibi üçüncü şahıslar tarafından yöneltilen tüm hukuki ve cezai yaptırımlardan bizzat bu siteden herhangi bir ürün alan kimseler sorumludur. Bu kapsamda, Mustafa Topal’ın söz konusu İçerik’ten dolayı herhangi bir hukuki veya sözleşmesel sorumluluğu bulunmamaktadır.
 2. Her ne neviden olursa olsun ve kimden kaynaklanırsa kaynaklansın teknik aksaklıklardan dolayı İnternet Sitesi’ne ulaşımda meydana gelecek hata ya da kesintilerden Mustafa Topal sorumlu tutulamaz.
 3. Mustafa Topal, çevrimiçi ya da çevrimdışı konumdaki hiçbir Üye’nin davranışlarından sorumlu değildir. Mustafa Topal’ın, hiçbir koşulda İnternet Sitesi’nin kullanımı, içeriği, Ziyaretçiler arasındaki çevrimiçi veya çevrimdışı her türlü iletişim ve etkileşimden doğan sonuçlardan kayıp, hasar, zarar, ölüm vs. dahi olsa sorumluluğu bulunmamaktadır. Mustafa Topal herhangi bir sebeple bu tür eylemler neticesinde uğrayabileceği her tür doğrudan veya dolaylı, maddi veya manevi zararın tazminini talep hakkı saklıdır.
 4. online ders sistemini kullanan kimseler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yerel ve ulusal yasalara ya da uluslararası anlaşmalara ters düşecek bir durum yaratan ya da böyle durumları teşvik eden, her türlü yasa dışı, hakaret ya da tehdit içeren, küfür içeren, küçük düşürücü, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı İçerik yayınlayamaz. Bu konuda Yasaklı Ürünler listesi esastır. Üyeler bir başkasının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen, telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan ya da bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlanan hiçbir bilgi, yazılım ya da başka bir malzemeyi sahibinden ya da haklarını elinde tutan kişiden izin almaksızın, postalayamaz ya da iletemez. Bu hükmün aykırılığının tespiti halinde Mustafa Topal aykırılığa sebep olan kimsenin online ders üyeliğini derhal ve ayrıca bir bildirimde bulunmaksızın sona erdirebilir.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Ana Sayfa
Ücretler
YouTube
Referanslarımız
0
  0
  Sepetiniz
  Sepetiniz BoşMağazaya Geri Dön